بیمه ارزان و راحت رانندگان تاکسی اینترنتی آژانسهای مسافرتی و حمل ونقل عمومی

با سلام و عرض ادب و خیرمقدم حضور کاربران عزیز و

بازدیدکنندگان محترم سایت نمایندگی74253بیمه سامان(مهدی درویشی)

بیمه ارزان رانندگان تاکسی اسنپ آژانس ها و حمل ونقل عمومی

امروز میخام در مورد بهترین موارد استفاده از بیمه عمر براتون صحبت کنم تا نیازهای بیمه ای و ضروری خودتون رو توی زندگی بشناسین و با یه فکر درست و آگاهانه نسبت به تهیه ی یه بیمه نامه باکیفیت عمر و برطرف کردن نیازهاتون اقدام کنین تا زندگی خوب و راحتی رو برای خودتون و اطرافیانتون رقم بزنین:

1- بیمه رانندگان اینترنتی ( اسنپ و...) و حمل ونقل عمومی:

2- بیمه زنان خانه دارو قالیباف

3- بیمه جهیزیه ازدواج

4- بیمه آتیه فرزندان

5- بیمه مشاغل سخت و پر ریسک

6- بیمه سربازان و مشمولین نظام وظیفه

7- بیمه دانشجویان تا مقاطع ارشد و دکترا (شاغل و غیرشاغل)

مورد اول که در این بحث می گنجد یعنی بیمه رانندگان اینترنتی و عمومی

همونطور که خیلی از شما می دونین جمعیت زیادی از رانندگان ایران در تاکی های اینترنتی اسنپ - تپسی و ماکسیم و... مشغول به کارند ولی متاسفانه از هیچگونه بیمه ای در این شرکت ها برخوردار نیستن و صرفا" یه راننده پاره وقت دراختیار این شرکت ها تلقی میشن که کارشون جابجایی مسافر ، بار یا انجام سفرهای خدماتیه.

این رانندگان علیرغم خطراتی که از نظر تصادفات تهدیدشون میکنه و با تمدید بیمه شخص ثالث و بدنه حمایت بیمه ای میشن نیاز به بیمه ی ضروری تری دارن که بدلیل ساعات کاری مداوم و پیوسته و سکون بیش از حد در خودرو و ابتلا به بیماریهای خاص در صورت نیازهنگام درمان بتونن از اون به نحو احسن استفاده کنن و نیازهای مالیشون در خصوص اون بیماری رو که شرکت بیمه سامان متعهدا" پرداخت میکنه رو رفع کنن.

یکی از اون بیمه های مهم " بیمه عمر و سرمایه سامان " هست که از کیفیت بالایی برخورداره و یه محصول منحصر بفرده در حقیقت که میشه از اون به عنوان یه تیر و چند نشون اسم برد.

در این بیمه شخص راننده بنا به درامدخودش مبلغی رو بصورت یکجا یا اقساط به عنوان حق بیمه پرداخت میکنه که این اختیاری هست و از سالانه یک میلیون شروع میشه و تا رقمهای بالاتر ادامه داره که خود راننده میتونه انتخاب کنه با چه کیفیتی این بیمه رو رد کنه.

طبیعیه هرچه کیفیت بیمه نامه بالاتر باشه از مزایای بیشتری بهره مند میشه

این مزایا عبارتند از:

الف- دریافت سود بالای سالیانه و افزایش موجودی و دریافت سود از موجودی جدید ( سود به سود )

ب- بازنشستگی 10 ساله و دریافت مستمری بازنشستگی تا پایان عمر

تذکرمهم : هر بیمه ی عمری مبلغ بازنشستگی جداگونه ای برای خودش داره و شخص درصورت داشتن بیمه عمر و داشتن قدرت مالی میتونه و مختاره که بیمه نامه جدیدی هم در کنار بیمه نامه های عمر قبلی از بیمه سامان تهیه کنه و هر بیمه عمری به قوت خودش باقیه و مزایا شاملش میشه و هستن کسانی که از چند بیمه عمر مبلغ بازنشستگی مستمری ماهانه دریافت میکنن.

بیمه رانندگان تاکسی اینترنتی اسنپ و آژانس های حمل ونقل عمومی

ادامه متن در ادامه مطلب